Internet

Jak radzić sobie z hejtem w obecnym świecie?

0
Hejter

Niestety w obecnym świecie wiele osób przejawia do siebie ogromną agresję i nienawiść, czym to jest spowodowane?

Czynników jest wiele, jednak hejt nie jest obcy wielu ludziom, jednak wiele osób nie umie sobie z nim poradzić, jak to zmienić?

Istnieje kilka sposobów jak poradzić sobie z narastającym hejtem i hejterami, dziś omówimy kilka, które rzeczywiście działają jeśli je wdrożymy do życia.

Pierwszą kwestią jest to, by hejter nie mógł zawładnąć twoimi decyzjami, czyli nie możemy pozwolić aby hejt miał wpływ na nasze samopoczucie, czyny itp.

Jest to bardzo trudne, jednak nie jest to nieosiągalne, przykładowo, gdyby hejter kilkanaście lat temu wszedł do głowy Steve Jobs’a (jednego z trzech założycieli Apple) to czy teraz korzystalibyśmy z telefonów i innych urządzeń z nadgryzionym jabłuszkiem?

No raczej nie, dlatego naszym zadaniem jest wytworzyć w głowie pewną barierę, aby hejt nie mógł nami zawładnąć.

Drugą kwestią i tutaj bardziej dla naszego spokoju ducha to aby nie tłumaczyć nic logicznie hejterowi, dlaczego?

Ponieważ ta osoba po prostu trzyma się uparcie swojego nawet jeśli wie, że racji nie ma.

My się tylko naprodukujemy, jednak koniec końców nic z tego nie wyjdzie, a więc szkoda tylko naszego czasu i nerwów.

Musimy także znać swoją wartość, jeśli znamy swoją wartość, mamy cel wtedy jakiś mały nic nie znaczący hejter nam nie zrobi, jednak podstawa to znać wartość swoją i wiedzieć po co robimy to co robimy – musimy być najlepsi.

Poza tym musimy pamiętać o tym, że jeśli ktoś nas atakuje możemy być pewni, że robimy progres i idziemy w górę i o to chodzi, ponieważ to jest naszym celem, prawda? – osiągnąć ogromny sukces w tym co robimy.

Ostatnią rzeczą jest to, że jeśli chcemy zniszczyć naszego hejtera, czy też hejterów musimy osiągnąć jeszcze większy sukces, tak ogromny, że każdy padnie na kolana.

admin

Pakiet medyczny. Co w pakiecie

Previous article

Jak urządzić salon kosmetyczny?

Next article

Comments

Leave a reply