Zdrowie i uroda

Pakiet medyczny. Co w pakiecie

0
USG

Pakiet medyczny, abonament – warto czy niekoniecznie.

Nie wszystkie placówki publicznej, państwowej opieki medycznej, pozwalają zarezerwować wizytę telefonicznie. Jesteś chory, masz temperaturę to proszę, droga wygląda tak; idziesz rano do przychodni, stoisz w kolejce do okienka, tam się rejestrujesz. Dostajesz informację, że masz przyjść na godzinę czternastą. Wracasz do domu, czujesz się fatalnie, boli cię każdy mięsień, bo to, prawdopodobnie, grypa. Na czternastą, zlany potem, stawiasz się w przychodni. Okazuje się, że na czternastą jest umówionych, razem z tobą, pięć osób. Kłótnia w poczekalni, na którą po prostu nie masz już siły. Sytuacja nie do pozazdroszczenia.

Alternatywa to pakiet medyczny. Dla pracodawcy wykupienie pakietów medycznych dla pracowników, to nie tylko ukłon w ich stronę, to zadbanie o interesy firmy. Absencja pracownika to brak przychodu w przedsiębiorstwie.

Ważny jest łatwy dostęp do lekarza. Do internisty można się dostać w przeciągu dwóch dni, umówić się telefonicznie lub przez portal pacjenta.

Pakiet medyczny, prywatna opieka medyczna zapewnia szeroki wachlarz usług specjalistów, deficytowych w państwowej opiece medycznej. W przeciągu pięciu czy siedmiu dni, i co ważne bez skierowania, możemy otrzymać poradę ortopedy, endokrynologa, okulisty, hematologa, onkologa, naczyniowca, ginekologa, neurologa.

Diagnostyka w prywatnej opiece medycznej jest na wysokim poziomie. Posiadacz pakietu medycznego ma dostęp do Pracownia USG, RTG, tomografii, rezonansu, badań laboratoryjnych.

Abonament medyczny gwarantuje również rehabilitację, laser, lampy, prądy tensa, a także usługę masażysty.

Pakiet medyczny pracowniczy można także uzupełnić o „pakiet rodzina”. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Polecam, jednak bo warto.

admin

Planowanie treningów – dlaczego warto to robić?

Previous article

Jak radzić sobie z hejtem w obecnym świecie?

Next article

Comments

Comments are closed.